O DRUŠTVU

TD Cerkniško jezero na območju Cerkniškega jezera in okolice ponuja pestro paleto različnih aktivnosti, od tematsko obarvanih pohodov do strokovnega vodenja z vodiči po naravnih in kulturnih zanimivostih tega dela Slovenije. Na enem mestu najdete informacije o možnostih prenočitev na turističnih in eko kmetijah, gostinski ponudbi in naravi na Notranjskem. Cerknica je za turista, ki želi uživati v naravi, poslušanju ptičjega petja in regljanja žab, vreščanju slivniških čarovnic v pustnem času … idealno mesto. Je naravno izhodišče za pot do Bloške planote in spoznavanje Bloškega smučarja, izlet v podzemni svet Križne jame, sprehod po prečudovitih poteh Rakovega Škocjana, vzpon na Slivnico, Snežnik … Skratka, tu se najde za vsakega nekaj.

10. pohod

pohod, cerkniško jezero, notranjska, cerknica, turistično društvo

Pust

Slivniški pogledi